<oembed><version>1.0</version><provider_name>Biometric Access India</provider_name><provider_url>https://biometricaccess.in</provider_url><author_name>bioaccessindia</author_name><author_url>https://biometricaccess.in/index.php/author/bioaccessindia/</author_url><title>SBTL6000</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="CIoPOGKXd8"&gt;&lt;a href="https://biometricaccess.in/index.php/product/sbtl6000/"&gt;SBTL6000&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://biometricaccess.in/index.php/product/sbtl6000/embed/#?secret=CIoPOGKXd8" width="600" height="338" title="&#x201C;SBTL6000&#x201D; &#x2014; Biometric Access India" data-secret="CIoPOGKXd8" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;